Mycie dachów – Włocławek i Płock

Mycie dachów Włocławek

Od 2012 roku specjalizujemy się w usłudze mycie dachów. Włocławek jest miastem w którym bardzo często wykonujemy mycie dachów. Niniejszą ofertę kierujemy do mieszańców Włocławka i okolic. Jesteśmy firmą specjalistyczną, która wykonuje mycie dachów każdego rodzaju z powszechnie spotykanych zabrudzeń. Wąska specjalizacja usług sprawia, że posiadamy przystosowany park maszynowy, odpowiednie umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu w myciu dachów. Nieustannie zwiększając zadowolenie Klientów z wykonanych czyszczeń dajemy świadectwo naszego profesjonalizmu co napędza nas do coraz to większych wyzwań.

Wykonujemy mycie dachów wykonanych z dachówki cementowej, dachówki ceramicznej, a także z dachówki karpiówki. Są to najczęściej spotykane pokrycia dachowe z kruszców. Ponadto wykonujemy mycie dachu z blachy-blachodachówki, blachy trapezowej oraz czyszczenie gontu bitumicznego we Włocławku.

Z dachu usuniemy zabrudzenia powszechnie spotykane na dachach każdego typu. Tak więc skutecznie wykonamy:

 1. mycie dachówki z mchu
 2. usunięcie zielonego nalotu z dachu
 3. czyszczenie dachu z sadzy
 4. i inne w mieście Włocławek i Płock

Usunięcie zielonego nalotu i mchu z dachówki jest bardzo ważne, ponieważ zbyt długie porastanie dachówki mchem powoduje niszczenie szkliwa dachówki. Nie warto przedłużać o kilka lat mycia dachu – żeby się bardziej dobrudził, ponieważ szkody jakie następują na dachówce są nieodwracalne. Warto umyć dachówkę w regularnych okresach nie dłuższych niż 10 lat.

Czyszczenie i mycie dachów Płock

Specjalistyczne czyszczenie i mycie dachów – Płock i okolice. Zapraszamy do korzystania z usługi mycie dachu właścicieli i nadzorców nieruchomości. Najczęściej mycie dachu wykonujemy na domach i budynkach jednorodzinnych. Domów jest najwięcej natomiast z taką samą skutecznością obsługujemy firmy, zakłady i obiekty instytucjonalne.

Duży nacisk w działalności kładziemy na doskonalenie i rozwój zawodowy. Przekłada się to na doskonalenie jakości usługi – usuwanie zabrudzeń i skuteczne czyszczenie dachów różnego typu. Nieustannie kładąc nacisk na jakość usług zapracowaliśmy na pozytywne opinie naszych Klientów. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dowód naszych kompetencji oraz skuteczności.

Jesteśmy sprawdzonym i polecanym wykonawcą, który może pochwalić się setkami skutecznie wykonanych czyszczeń na terenie całego kraju. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć stanowiących przykład naszych czyszczeń. Jeśli widzisz pokrycie dachowe podobne do Twojego z całą pewnością możesz założyć iż uzyskamy podobny efekt czyszczenia u Ciebie.

Cennik 2021 za mycie dachów: Włocławek i Płock

Poniżej przedstawiamy cennik na rok 2021 za mycie dachów w miejscowości Włocławek i Płock.

Rodzaj usługi firmyCena za m2
Mycie dachów od 9 zł m2
Czyszczenie dachówod 11 zł m2
Chemiczne usuwanie zabrudzeńod 15 zł m2
Dojazd: Włocławek i Płock
Cennik mycia dachu – Płock i Włocławek

Ceny przedstawione w cenniku i są poglądowe dla czyszczenia całych dachów budynków jednorodzinnych. Każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny celem przedstawienia indywidualnej wyceny opartej na przesłanych zdjęciach budynku oraz rozmowie telefonicznej.

Kontakt do serwisu

Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane na profesjonalne mycie i czyszczenie dachu.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów
tel. 512 505 510

W ramach kompleksowej usługi możemy dla Państwa wykonać równie specjalistyczne:

 1. mycie elewacji
 2. czyszczenie kostki brukowej

Serwis: mycie dachów Włocławek

Serwis: mycie dachów Płock

  Najnowsze komentarze

   Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii