Mycie kostki brukowej – Włocławek i Płock

Mycie kostki brukowej Włocławek

Przedstawiamy naszą usługę – Mycie kostki brukowej Włocławek. Specjalizujemy się w usłudze mycie i czyszczenie kostki brukowej w mieście Włocławek od 2012 roku. Z biegiem czasu zdobyliśmy niezbędne umiejętności w stosowaniu preparatów chemicznych, za których pomocą usuniemy wszystkie zabrudzenia z kostki brukowej. Posiadamy park maszynowy pozwalający realizować zlecenia małe i duże. Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługę, która w szczegółach przedstawiamy w poniższym tekście.

Wykonujemy usuwanie zabrudzeń z kostki brukowej różnymi metodami min.:

 1. maszynowe mycie kostki brukowej
 2. ciśnieniowe mycie kostki brukowej
 3. chemiczne czyszczenie kostki brukowej
 4. odgrzybianie kostki brukowej
 5. w mieście Włocławek i Płock

Mycie kostki brukowej Płock

Czyszczenie oraz mycie kostki brukowej w Płock-u wykonujemy skutecznie i bezpiecznie dla czyszczonych powierzchni. Z kostki brukowej jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia każdego typu. Do najczęściej występujących zabrudzeń zaliczamy mech, pleśnie i porosty które możemy zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym wyżej. Żeby usunąć takie zabrudzenia należy zastosować skuteczne chemiczne płyny czyszczące, które pomogą w usunięciu wierzchnich zabrudzeń oraz tych, które osadziły się w strukturze kostki. Chemiczną metodą wspieramy klasycznym ciśnieniowym mycie kostki brukowej. Efekt końcowy prac czyszczących jest bardzo zadowalający.

Ponadto innymi zabrudzeniami, które spotykamy często na kostce brukowej to różnego rodzaju plamy nabyte w skutek eksploatacji posesji. Do takich zabrudzeń możemy zaliczyć tłuste plamy lub plamy po oleju silnikowym, a także ślady opon samochodowych. Innymi zabrudzeniami są plamy budowlane, które mogą być różnego typu w zależności z jakiego produktu pochodzą np. klej, impregnat, bejca, farba i wiele innych. Ponadto spotykamy również plamy po piasku i plamy od zraszaczy ogrodowych po wodzie ze studni. Wszystkie wyżej wymienione plamy i zabrudzenia usuwamy przy wykorzystaniu specjalistycznych produktów chemicznych usuwających dane zabrudzenie oraz prac fizycznych ręcznych. Chemiczne usuwanie zabrudzeń jest 3-krotnie droższe od mycia maszynowego kostki brukowej.

Cennik 2021 za mycie kostki brukowej: Włocławek i Płock

Poniżej zamieszczamy poglądowy cennik na rok 2021 w którym przedstawiamy ceny za czyszczenie i mycie kostki brukowej w mieście Włocławek i Płock.

Rodzaj usługi firmyCena za m2
Maszynowe mycie kostki brukowejod 5 zł m2
Czyszczenie kostki brukowejod 6 zł m2
Chemiczne usuwanie plam z kostkiod 15 zł m2
Dojazd: Włocławek i Płock50 zł
Cennik 2021 za mycie kostki brukowej

Ceny przedstawione w cenniku mają charakter poglądowy i są stosowane w odniesieniu do czyszczenia na posesjach prywatnych o powierzchni kostki od 150 do 300m2. Każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny. Przygotujemy zobowiązującą wycenę na podstawie zdjęć i rozmowy telefonicznej.

Nie bierz w ciemno – sprawdź wykonawcę

Zachęcamy aby przed zakontraktowaniem wykonawcy sprawdzić kto to jest i co sobą reprezentuje. Ceny na rynku są mocno konkurencyjne natomiast jakość świadczonych usług przez szerokie spektrum wykonawców jest bardzo różna. Każdy może kupić sobie myjkę i płyn w sklepie i ogłaszać się jako profesjonalny wykonawca. Natomiast profesjonalnym wykonawcą trzeba się stać i jest to proces długi polegający na doświadczeniach i inwestycjach w sprzęt i testowaniu środków chemicznych. Im bardziej transparentny wykonawca tym większe prawdopodobieństwo, że robota będzie zrobiona tak jak się należy bez klasycznego „nie da się”.

Kontakt do serwisu

Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane na profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w mieście Włocławek i Płock oraz okolicach.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów
tel. 512 505 510

W ramach kompleksowej usługi możemy dla Państwa wykonać równie specjalistyczne:

 1. mycie elewacji
 2. mycie dachów

Serwis: Mycie dachów Włocławek

Serwis: Mycie dachów Płock

  Najnowsze komentarze

   Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii